İncirli Cd. No:84, BURSA
0224 328 47 12

Bi’ Orası Kalmıştı: Microsoft, Office Programlarına OpenAI Desteği Getirmeyi Planlıyor

Everest Bilgisayar - İnternet Cafe - Teknik Servis

Bi' Orası Kalmıştı: Microsoft, Office Programlarına OpenAI Desteği Getirmeyi Planlıyor

Bi’ Orası Kalmıştı: Microsoft, Office Programlarına OpenAI Desteği Getirmeyi Planlıyor

Microsoft Office’un içindeki PowerPoint, Excel, Outlook, Word ve daha pek program işimizde, günlük hayatımızda hayatımızı kolaylaştırıyor. Bu sebeple de yeni eklentiler, özellikler de hepimizi yakından ilgilendiriyor.

The Information’da yer alan bir iddiaya göre Microsoft’un planlarında ise çok daha büyük bir değişiklik yaratacak şeyler var. Zira gelen iddiaya göre Microsoft, Open AI’ı Office programlarına eklemek istiyor.

Peki bu ne işimize yarayacak?

OpenAI’ın Microsoft Office programlarına gelmesiyle birlikte belge ve e-posta oluşturmak çok daha kolay bir hale gelecek. Örneğin adınızın, soyadınızın veya işinizin yazılması gereken bir belgeyi telefonunuzundaki uygulamadan yapabileceksiniz. 

İddialara göre; Microsoft, programlara gelecek bu yeni özelliklerle müşterilerinin özel bilgilerini sızıntılara veya kişilere karşı korumak amacıyla müşterileri verileri üzerinden çalıştığının da altını çiziyor. 

İ

DALL-E ve ChatGPT’nin Arkasındaki Şirket OpenAI, Yeni Yapay Zekâsı Point-E’yi Tanıttı: Saniyeler İçinde 3D Nesneler Üretebiliyor!


Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin