İncirli Cd. No:84, BURSA
0224 328 47 12

HBO Max, İsmini Değiştiriyor (Yine)

Everest Bilgisayar - İnternet Cafe - Teknik Servis

HBO Max, İsmini Değiştiriyor (Yine)

HBO Max, İsmini Değiştiriyor (Yine)

WarnerMedia’nın Netflix rakibi film ve dizi yayın platformu olan HBO Max, 4. kez ismini değiştirmeye hazırlanıyor. Konuyla ilgili olarak paylaşılan bilgilere göre WarnerMedia, Discovery+ ile birleşecek olan HBO Max’in ‘HBO’ kısmının platformun algısını daralttığını düşünüyor. Bu nedenle platformun yeni ismi yalnızca ‘Max‘ olacak.

Söz konusu isim henüz kesinleşmiş değil. Ancak gerçekleşmesi halinde Max, platformun bugüne kadarki 4. ismi olacak. Bugüne kadar kullanılan isimlerse sırasıyla HBO Go, HBO Now ve son olarak HBO Max olmuştu. Peki isim değişikliği, beraberinde başka hangi değişiklikleri getirecek?

Max’te hangi içerikler bulunuyor?

İ

HBO Max, Amazon Prime Video’ya Geri Döndü: Ayrıldıktan Sonra Milyonlarca Abone Kaybetmişti

İsim değişikliği sonrasında HBO Max’in mevcut Warner Bros., DC, Turner ve diğer medya şirketlerine ait orijinal dizi, film ve belgeselleri platformda yer almaya devam edecek. Buna ek olarak Discovery+ içerikleri de Max abonelerinin beğenisine sunulacak. İşin ilginç yanı buna rağmen platformun abonelik ücreti aynı kalmaya devam edecek.

Max, Türkiye’ye ne zaman gelecek?

WarnerMedia’nın HBO ve Discovery ile ilgili planlarını değiştirmesi. Platformun Türkiye’ye geliş planlarını da doğrudan etkilemişti. Türkiye’de hizmete başlamasına ramak kalan ve RTÜK’ten yayın lisansını dahi alan platform, strateji değişiklikleri sonrası Türkiye’ye gelişini ertelemişti. Discovery+ ise Türkiye’de BluTV bünyesinde hizmet veriyor.

İ

Warner Bros.’tan “HBO Max Türkiye’ye Geliyor” Haberleri Hakkında Açıklama (Hayallerimiz Suya Düştü)


Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin