Misfit Phase akıllı saat klasik görüntüsüyle dikkat çekiyor

misfit phaseGeleneksel saat pazarının mühim oyuncularından önde gelen Fossil, geçtiğimiz yıl giyilebilir ürün üreticisi Misfit’i satın almıştı. Misfit, uyku takip edeni ve adım sayma benzer biçimde temel fitness özelliklerini klasik bir görüntü eşliğinde sunan yeni saati Phase’i görücüye çıkardı. Phase, yurt haricinde 175 dolar karşılığında satılacak.

misfit phaseGörüntüsü itibarıyla bir analog saat olan Misfit Phase, şık tasarımıyla görenleri etkilemeyi başarıyor. Misfit’in geçmişte de etkisi altına alan ürün tasarımlarına imza attığı göz önüne alınınca bu durum kulağa pek de şaşırtıcı gelmiyor.

misfit phaseMisfit Phase akıllara Withings Activité’yi getiriyor

Phase görüntüsü itibarıyla Nokia’nın sahibi olduğu Withings’in Activité analog akıllı saatini getiriyor. Sadece Misfit’in saatinde arama, ileti ve bildirim ikazları, hareket hatırlatıcısı, akıllı telefondaki müzik kontrolü benzer biçimde özellikler de bulunuyor.

misfit phaseFirmanın öteki pek fazlaca ürünü benzer biçimde, Misfit Phase de suya dayanıklı bir kasaya haiz. Altı aylık bir pil ömrü sunan Phase, 7 Kasım itibarıyla Misfit’in internet sitesi üstünden piyasaya sürülecek.Kaynak: Teknoblog.com