İncirli Cd. No:84, BURSA
0224 328 47 12

Samsung’un Yeni Katlanabilir Telefonu Galaxy Z Fold 4’le İlgili Yeni İddialar Geldi: Bataryasıyla Hayal Kırıklığı Yaşatabilir

Everest Bilgisayar - İnternet Cafe - Teknik Servis

Samsung'un Yeni Katlanabilir Telefonu Galaxy Z Fold 4'le İlgili Yeni İddialar Geldi: Bataryasıyla Hayal Kırıklığı Yaşatabilir

Samsung’un Yeni Katlanabilir Telefonu Galaxy Z Fold 4’le İlgili Yeni İddialar Geldi: Bataryasıyla Hayal Kırıklığı Yaşatabilir

Akıllı telefon pazarında iddialı modelleriyle rekabet eden Samsung, katlanabilir modellerini bu yıl yeni üyeleriyle genişletecek. Son olarak piyasaya sürdüğü Z Fold 3 ve Z Flip 3 ile iyi bir satış performansı sergileyen firma, bu yıl seriye yeni üyeler ekleyecek.

Samsung’un yeni katlanabilir telefonları hakkında sızıntılar giderek artarken, kısa süre önce bunlara bir yenisi daha eklendi. Serinin yeni cep yakan üyesi olması beklenen Z Fold 4 modelinin pil kapasitesi hakkında bazı iddialar ortaya çıktı. Koreli üretici bu yeni cihazda da farklı bir yol izlemeyecek gibi görünüyor.

Galaxy Z Fold 4’ün pil kapasitesi sabit kalabilir

Samsung, Z Fold 4’ü tasarım konusunda iyileştireceği aşikar. Ancak şirket bunu gerçekleştirirken bazı önemli özelliklerden de kısmak zorunda kalacak. Galaxy Z Fold3’te de benzer bir sorun nedeniyle pil kapasitesinden ‘tasarruf’ eden Samsung’un Z Fold 4’te de aynı yaklaşımı sergileyeceği iddia edildi.

GalaxyClub tarafından ortaya atılan iddiaya göre Galaxy Z Fold 4, pil tarafında Z Fold 3 ile aynı pili kullanacak. Yani bu, cihazın; 2.022 mAh ve 2.268 mAh olmak üzere toplam 4.270 mAh kapasiteli iki adet pil ile geleceği ortaya atıldı.Ancak Samsung bu noktada tasarımı daha çok ön planda tutacak. Koreli dev, Z Fold 4’ü daha hafif bir tasarım ile geliştirecek. Tabii tasarımın bu kadar ince olması içinde pilden ferâgat edilecek. 

İ

Samsung’un Şeffaf Ekranlı Bir Telefon Üzerinde Çalıştığı İddia Edildi: Yıllardır Beklenen O Tasarım Gerçek Olabilir

.Koreli teknoloji devinin yeni katlanabilir telefon hakkındaki planları şu anda kesinlik kazanmamış durumda. Umuyoruz ki Samsung, Galaxy Z Fold 3’ün en çok eleştirilen kısmı olan batarya tarafını Z Fold 4’te güçlendirir.


Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin