İncirli Cd. No:84, BURSA
0224 328 47 12

Disney Plus, Marvel Dizisi She-Hulk 2022’nin Çıkış Tarihini Yanlışlıkla Ortaya Çıktı

Everest Bilgisayar - İnternet Cafe - Teknik Servis

Disney Plus, Marvel Dizisi She-Hulk 2022’nin Çıkış Tarihini Yanlışlıkla Ortaya Çıktı

Disney Plus, Marvel Dizisi She-Hulk 2022’nin Çıkış Tarihini Yanlışlıkla Ortaya Çıktı

Netflix rakibi Disney Plus, son zamanlarda adından sıkça söz ettirmeye başladı. Dünya genelinde geniş bir kullanıcı kitlesi yakalayan platform, 137,7 milyon aboneye ulaştığını duyurdu. Bu, ezeli rakibi Netflix için de büyük tehdit oluşturuyor.

Pek çok dizi ve film ile karşımıza çıkacak Disney Plus, ilk yerli dizi Kaçış’ın fragmanını yayınlamıştı. Türkiye’ye çeşitli şovlarıyla girecek platform, sıkça konuşulan She-Hulk 2022’nin çıkış tarihini de sızdırdı. Yapımcılığını Marvel Comics’in üstlendiği dizinin, Disney Plus’ta yayınlanıp yayınlanmayacağı epey gündeme geliyordu. Neyse ki Disney, yanlışlıkla da olsa dizinin geleceğini tescillemiş oldu.

She-Hulk 2022, Ağustos’ta geliyor

Marvel yapımı She-Hulk 2022’nin Disney Plus’ta yayınlanacağına aslında kesin gözle bakılıyordu. Ancak Disney, dizinin yayınlanıp yayınlanmayacağına dair herhangi bir açıklama yapmamıştı. Bazı kaynaklar dizinin Ağustos’ta geleceğini ortaya çıkarırken, Disney Plus UK, yanlışlıkla dizinin çıkış tarihini internet sitesinde sızdırdı. Bu sayede diğer haberler de onaylanmış oldu.

İ

Disney Plus’ın ‘Atatürk’ Dizisindeki Enver Paşa Karakteri Hakkında Bomba İddia: Sarp Akkaya Canlandıracak!

She-Hulk 2022’nin çıkış tarihi, önceki Marvel serilerinin yanında listelendi. Disney Plus resmi internet sitesinde yer alan bir yazıda, She-Hulk’un 17 Ağustos’ta geleceği belirtildi. Dizinin çıkış tarihine ilişkin olarak blog yazısında şu ifadeler yer aldı:

  Bu yeni komedi dizisinde Bruce Banner, kuzeni Jennifer Walters’a acil kan yardımına ihtiyacı olduğu için yardım ediyor. Tahmin edin neler oluyor? Tabii ki güçlerini de alıyor. Tatiana Maslany, insanüstü odaklı hukuk davalarında uzlaşmış avukat Jennifer’ı oynayacak. Mark Ruffalo ise, Abomination’ı oynayan Tim Roth ile birlikte Hulk olarak geri döndü.


Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin