İncirli Cd. No:84, BURSA
0224 328 47 12

Enis Kirazoğlu, Yeni Oyunu Anomaly Agent’ı Duyurdu: İlk Detayları Paylaştı

Everest Bilgisayar - İnternet Cafe - Teknik Servis

Enis Kirazoğlu, Yeni Oyunu Anomaly Agent'ı Duyurdu: İlk Detayları Paylaştı

Enis Kirazoğlu, Yeni Oyunu Anomaly Agent’ı Duyurdu: İlk Detayları Paylaştı

Oyunseverlerin severek takip ettiği YouTuberlardan Enis Kirazoğlu, yerli oyun sektörüne renk katacak gibi görünen yeni oyunu Anomaly Agent’ı duyurdu. Özellikle de platform oyunlarını sevenlerin ilgisini çekecek oyun, eğlenceli bir hikayeye ve renkli ve aksiyon dolu bir atmosfere sahip.

Oyunun bugün itibarıyla yayına giren Steam sayfasında yer alan detaylara göre cyberpunk bir evrende syntwave müzikler eşliğinde bolca görev yapıp çatışmaya girecek; ‘anomali olayları çözen’ bir ajan olarak kararlarımızla şekillendirdiğimiz hikayeyi bitirmek için oradan oraya koşacağız.

Enis Kirazoğlu, yayınladığı videoda oyunu oynadığı anlara da yer vermiş;

Oyun ile birlikte kurdukları oyun şirketleri ‘Phew Phew Games’i de duyuran Kirazoğlu, oyunun ilerde konsola gelme ihtimalinin de olduğundan bahsetmiş. Ancak tabii ki henüz net bir bilgi yok. 

Kirazoğlu, hedeflerinin ise globale de açılarak bir sonraki oyunu geliştirebilecek kadar kaynak toplamak olduğunu söylüyor. Siz de oyunu Steam sayfası üzerinden istek listenize ekleyerek Kirazoğlu ve oyunda emeği geçen tüm ekibe desteklerinizi sunabilirsiniz. 

Biz de Webtekno olarak Kirazoğlu ve Phew Phew Games ekibine başarılar diliyoruz. 


Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin