İncirli Cd. No:84, BURSA
0224 328 47 12

Google Pixel Watch 2’nin Lansmanı 4 Ekim’de Hindistan’da Yapılacak!

Everest Bilgisayar - İnternet Cafe - Teknik Servis

Google Pixel Watch 2'nin Lansmanı 4 Ekim'de Hindistan'da Yapılacak!

Google Pixel Watch 2’nin Lansmanı 4 Ekim’de Hindistan’da Yapılacak!

ABD merkezli teknoloji devi Google, “Made by Google” etkinliğini 4 Ekim’de Hindistan’da yapacak. Bu etkinliğinde Pixel 8, Pixel 8 Pro ve Pixel Watch 2 ürünlerini tanıtmaya hazırlanıyor.

Firmanın “Beklemenin her dakikasına değer.” sloganı ile paylaştığı videoda Pixel Watch 2’yi net bir şekilde görebiliyoruz. Akıllı saatinin tasarımında yuvarlak çizgilerden şaşmayan firma, önceki neslin izinden gidiyor. Çerçevesiz bir ekran deneyimi sunan Pixel Watch 2, yumuşak hatları ile kullanıcıların ilgisini kazanacak gibi görünüyor.

İşte firmanın X (eski adıyla Twitter) hesabında Pixel Watch 2 için hazırladığı video:

Videoda akıllı saatin şık bir tasarıma sahip olduğunu görüyoruz. Çerçevesiz ekranı ile kullanıcılara keyifli bir akıllı saat deneyimi sunacak olan Pixel Watch 2, önceki modele göre farklı sensörlere sahip olacak.

Sensörlerin dizaynı ile birlikte kullanıcı deneyimi daha da gelişiyor.

Orijinal Pixel Watch’un sahip olduğu EKG sensörü, dikdörtgen optik kenarlıklara sahipti. Ancak gördüğümüz üzere Pixel Watch 2’deki sensörler daha dairesel bir şekilde ve küçük LED’ler ile donatılmış. Daha gelişmiş bir EKG sensörünün bizi beklediğini söyleyebiliriz.

İ

Google’ın Pixel Watch Modellerinde İlginç Bir Kusur Tespit Edildi: Bazılarının Kapağı Kendi Kendine Açılıyor

Peki Pixel Watch 2 bize neler sunacak?

Pixel Watch 2’nin bir önceki modele göre farklı sensörlere sahip olacağını söylemiştik. Söylentilere göre cihaz IP68 sertifikası ile toza ve 1.5 metreye kadar suya dayanıklı olacak. Kalp atış sensörüyle beraber kandaki oksijen seviyesini ölçmek için SpO2 özelliği ile gelecek. 1,2 inç 384×384 çözünürlüklü ekrana sahip olan akıllı saatin işlemcisi Snapdragon W5 Gen 1 ile donatıldı. İşletim sistemi ise bildiğimiz üzere Android 13 tabanlı WearOS 4 olacak. Pil kapasitesinin 306 mAh olacağı söyleniyor.

Pixel Watch 2, 4 Ekim’de ön siparişe açılacak, ardından 5 Ekim’de Hindistan’ın en büyük alışveriş sitelerinden biri olan Flipkart’ta satışa sunulacak.

İ

Google, Videolardan Tertemiz Ekran Görüntüleri Alabileceğiniz Yeni Özelliğini Duyurdu

İ

Google Chrome’a “Şifre Paylaşma” Özelliği Geliyor (Netflix Gör Bunları)


Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin