İncirli Cd. No:84, BURSA
0224 328 47 12

Veri Kurtarma

Everest Bilgisayar - İnternet Cafe - Teknik Servis

Veri Kurtarma

Veri Kurtarma Hizmetimiz Masa üstü bilgisayar, notebook, dijital kameralar, video ve her türlü kaydedilmiş veri kaybı yaşanan durumlarda, maksimum başarı ile yapılmaktadır.

Veri Kurtarma Hizmetleri bilgisayar, dijital kamera ve video, cep telefonu ve her türlü kayıt ortamında veri kaybına yaşanan her durumda, yüksek başarı oranı ile birçok firma, şahıs ve kurumun verilerine ulaşmasını sağlamaktadır. Saraç Bilişim 2001 yılından bu yana veri kurtarma alanında sürekli yenilik ve gelişme sağlamaşıtır. Firmamız verilerinizin maksimum düzeyde ve sorunsuz kurtarılabilmesi amacıyla temiz odaya (cleanroom) sahiptir.

Veri kurtarma yapılacak depolama cihazlarının içlerinin açılması gerektiği durumlarda kesinlikle toz barındırmayan temiz oda kullanılması zorunludur. Bunun sebebi ortamda bulunan ve gözle görülmeyen tozların disk üzerinde birikerek birkaç dakika içerisinde binlerce bozuk sektör oluşturması ve verilerin önemli ölçüde zarar görmesine neden olmasıdır.

Veri kurtarma teknolojileri ile her türlü donanım ve yazılımları sürekli takip eden firmamız, tecrübeli veri kurtarma elemanları ile size herzaman en iyi hizmeti vermeye hazırdır. Tecrübeli personelimiz ve yüksek teknoloji cihazlarımız ile en küçük veri depolama ortamlarından, yüksek kapasiteli veri depolarına kadar her türlü kapasite, ortam, dosya sistemi ve işletim sistemine müdahale edebiliyoruz.

Firmamız tüm hard disk markalarına veri kurtarma hizmeti vermektedir. Elde ettiğimiz kazancın büyük bir bölümünü, veri kurtarma teknolojisi ile ilgili araştırma ve geliştirmeye ayırmaytayız. Böylece siz müşterilerimize gelişmelerden geri kalmadan bu alanda sorunsuz hizmet sunmaktayız.

Verileriniz gizlilik, ivedilik ve iş sürekliliği politikası ön planda tutularak kurtarılmaktadır.

Verileriniz sizin için kıymetli ise, teslim edeceğiniz kişi ve firmaları iyi seçmelisiniz.

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin